PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37531}

Przystanek Alaska

Northern Exposure
7,7 29 598
ocen
7,7 10 1 29598
7,8 5
ocen krytyków
Przystanek Alaska
powrót do forum serialu Przystanek Alaska

właśnie skończyłam oglądac to co było do obejrzenia true blood - pozopstaje mi czekac co tydzien na nowy odcinek :/ to jest strasznie dołujące i nie mogę przestać myślec o tym co będzie dalej dlatego postanowiłam poszukac jakiegos nowego serialu do zapchania sobie czasu oczekiwania :D czy ten sie nadaje - warto go ogladac?

ocenił(a) serial na 10
Depp_fan

Jasne, że się nadaje, ale pod warunkiem, że "True blood" będzie zapychaczem między kolejnymi odcinkami "Przystanku Alaska" ;)

ocenił(a) serial na 8
filmowa_tasma

Dobre :D

ocenił(a) serial na 7
tymk7

Film jest dobry.

Depp_fan

Warto, jeśli umiesz docenić sympatyczny serial z dowcipnymi tekstami i jeśli umiesz się pogodzić z brakiem nadnaturalności (o ile pamiętam) i golizny (o ile pamiętam). Ten serial ma klimat, a ponieważ porusza uniwersalne sprawy, to myślę że o ile łaskawie podejdziesz do tego, że może trochę trąci myszką -- będzięsz się świetnie bawić. Jest fabuła, masa dziwaków, dobre dialogi, ciekawa sceneria. Postaci są wielowymiarowe. Tenn serial wchodzi w krew, chociaż nie jest prawdziwą krwią pisany ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones