PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37531}

Przystanek Alaska

Northern Exposure
7,7 29 598
ocen
7,7 10 1 29598
7,8 5
ocen krytyków
Przystanek Alaska
powrót do forum serialu Przystanek Alaska

przeglądając stronki o 'przystanku...' widze wiele opini negatywnych o Joelu, ja go lubie ma w sobie cos zabawnego, wielu ludzi uwielbia Chrisa, ja uważam ze jest ok ale zbytnio filozuje :P, zdecydowani moi faworyci : ED, Marilyn no i oczywiscie Meggie

Anouk_4

naj;eszy jest ADAM. Adam jest najlepszy :D

ocenił(a) serial na 8
Eryda

kurcze ale wstyd zapomnialam o Adamie ! on tez jest debesciak!!

Anouk_4

Najlepszy jest indianin Ed Chigliak ;] fajnie mówi...;Dszkoda,że nie zrobił większej kariery i nie zagrał w jakimś dobrym filmie

Anouk_4

Ja tam właśnie najbardziej lubię Chrisa - za jego filozofie:) Poza tym wszyscy bohaterowie mają w sobie coś sympatycznego (z wyjątkiem Morissa), nawet jeśli czasem potrafią być wkurzający:)

użytkownik usunięty
Vianne

Trudno powiedzieć :/ Maggie i Ed są najlepsi

ocenił(a) serial na 9

ja uwielbiam wszystkich, po prostu wszystkich. Kazdy z nich jest wyjatkowy i magiczny ;) Kiedys, na początku baaardzo nie lubiłam Joela i meggi, ale teraz na szczescie mi przeszło :) Ed, chris są super, ale to juz wiecie, Adam jest nieziemski, ale zapomnieliście o słodkiej i głupiutkiej Shelly, małomówna ale rozbrajajaca Marylin?

ocenił(a) serial na 10
Anouk_4

Oczywiście najlepszy jest Joel. :) Po nim Mike i Ed. :)

ocenił(a) serial na 8
Anouk_4

ja uwielbiam jak odcinek jest o joelu i maggie. ale lubie też bardzo chrisa bo filozofuje (nie nienawidze jak ktoś mówi filozuje. Nie ma takiego słowa! Filozować???) super jest też Marlin i Ed. Schelly jest za głupia...

ocenił(a) serial na 8
Maniaska

... to taki zart tylko... :| ... tak sie czasem mowi

ocenił(a) serial na 7
Anouk_4

Ja najbardziej lubię Chrisa i Eda, chociaż Meggie i Ruth-Anne też są bardzo fajne:-)Pozdrawiam wszystkich fanów

Anouk_4

chyba marylin, ma w sobie jakąś wzodzoną mądrość i nie raz joel-po-studiach wychodzi przy niej na idiotę ;) uwielbiam jak chris zaczyna opowiadać o równoległych wszechświatach, mikropopulacjach itp itd. no i shelly, to pewnie głupie, ale lubię ją za to, że jest fajna :D

Anouk_4

adam- czlowiek wulkan, ed-niespelniony filmowiec, chris- filozof, joel -niespelniony lekarz, morris - czarny charakter z nuta dobroci -----) jak ich mozna nei lubic???

ocenił(a) serial na 8
Anouk_4

Najlepszy wg. mnie jest Ed...Nie lubię za to Maurice'a, bo wciąż robi jakieś interesy i gada o pieniądzach :/

ocenił(a) serial na 9
Anouk_4

Wszyscy są wspaniali... Szkoda, że to tylko postaci w filmie... Chyba najbardziej lubie Eda i Chrisa:) Serial jest niesamowity!!!

ocenił(a) serial na 7
Lailea

Najlepszy jest Holling! Prawdziwy człowiek północy, choć z południowego-wschodu... hahaha!

Anouk_4

Wydaje mi się, że najbardziej lubię Joela. Mam wrażenie, że jest on podobny do widza serialu, wchodzi w rzeczywistość miasta, nie zawsze ją aprobuje, ma swoje zdanie co do zachowań mieszkańców, a przy tym w miarę przebywania w Cicely zmienia swoją postawę wobec świata.
Jednocześnie każdy z bohaterów serialu ma swoją historię, którą opowiada we wspaniały sposób. Poprzez opowieści bohaterów, każdy widz odnajduje pewne swoje ukryte pragnienia i marzenia.

ocenił(a) serial na 10
dziewczynka_2

Moim zdecydowanym faworytem jest Ed, jest niesamowity. Poza tym Joel jest świetna postacią, Chris, Adam a z kobiet to Marlyin i Shelly.

ocenił(a) serial na 10
Anouk_4

chyba nie potrafie wymienić jedenj ulubionej postaci, wszystkie są wyjątkowe;) ale spróbuje wymienić te najbardziej wyróżniające się: Chris, Ed, Marylin, Joel

vesen

Ruth-Anne Miller :) ale tak w ogóle to wszyscy są niesamowici:)

ocenił(a) serial na 9
Wolf_14

Zdecydowanie dr. Joel Fleischmann. Ale zauważyłem to dopiero wtedy gdy zniknął z serialu.

_Donnie_

Na pewno Fleischmann, nawet mi do glowy nie przyszlo zeby go nie lubic mimo ze byl taki jaki byl. Jeszcze lubie O Connell, Eda i Merlyn
i Adam. Ale nie bylo postaci ktorej nie lubie. Minniefield mnie czsem wkurzal...

ocenił(a) serial na 10
Anouk_4

ja najbardziej lubie mojego imiennika oczywiscie:-)) no i oczywiscie adama...zreszta cale miasteczko uwielbiam...dla mnie to po prostu najlepsze miasto jakie zostalo wymyslone...kazdy jest tam w swej normalnosci inny i wykrecony ...wpadlam ostatnio w takie szalenstwo ze razem z moja kolezanka jak do niej przyjezdzam robimuy maratony...po pare odcinkow(filmy przegrywane jeszcze w starej dwojkowej wersji)dla mnie przysrtanek alaska jest wieczny:-)i najlepszy...

ocenił(a) serial na 10
Anouk_4

Bardzo sie ciesze ze jest tak duze grono wielbicieli tego serialu. Ja osobiscie lubie Krisa "Tu Chris o poranku" za jego specyficzny sposoob bycia i te jego cytaty :)

Anouk_4

zdecydowanie Maurice Minniefield, uwielbiam go, drugi Joel, trzeci Chris i Ed, czasami Holling mnie zabiajał swoimi fazami, no i wspaniała Marilyn!

Anouk_4

Moja trójka ulubionych bohaterów to: Chris, Meggie i Joel.

Anouk_4

najlepiej powiedzieć, że wszystkich, ale nie... ja najbardziej lubię Eda, Meggie, Chrisa i Marilyn... Joela oczywiście też! Ale Ed u mnie dominuje^^ jakoś najmniej lubie Morissa...

ocenił(a) serial na 9
lyra18

Ja najbardziej lubię Eda ^^ A tak poza tym, to wszyscy są fajni :)

ocenił(a) serial na 9
Anouk_4

Dla mnie numer jeden to Marilyn, zaraz po niej Adam, potem długo nic i dopiero cała reszta. Ale muszę przyznać, że mam wielką słabość do Shelly. Jest tak durna, że to momentami wręcz słodkie.

ocenił(a) serial na 8
Anouk_4

po pierwsze Joel (chciałabym takiego śmiechowego lekarza xD)
po drugie Ed (gość normalnie swoją mową rozbrajał)
po trzecie Chris
Meggie mnie trochu irytowała dlatego nie wymienie jej jako ulubionej postaci w "PA"

Anouk_4

Ja lubię wszystkich za ich indywidualizm.Cała grupa istniała jako nierozerwalny twór i zbiorowisko dziwactw i nawyków.Jedno bez drugiego,drugie bez trzeciego itd. nie mogłoby istnieć.

esotsm

zgadzam się z przedmówą, to jest niesamowity zbiór indywiduów, wszyscy razem stanowią zjawisko godne uwagi, mają wiele uroku. ale oczywiście mam swoich faworytów w tym sensie, że gdybym zabłądziła kiedyś w lasach Alaski i miała spędzić jakiś czas w miasteczku Ciceli (w przeciwieństwie do Joela chętnie bym tam pomieszkałą...;)), najbardziej chciałabym się zaprzyjaźnić z Chrisem (za tę jego filozofię!) i Edem (za własny świat, indiańską z jednej strony, artystyczną - z drugiej, duszę). Joel jest trochę zbyt hałaśliwy, ale lubię jego sprzeczki z Maggie;) Maurice jest faktycznie najmniej sympatyczny, trochę trudno by było z nim wytrzymać, ale jako kreacja aktorska jest fenomenalny. Długo by tak można wymieniać...:)

Anouk_4

widzialem przypadkowo w sumie dwa odcinki serialu,i po prostu musze go zobaczyc
ma ktos na cd?chetnie sie wymienie na jakieś inne ciekawe filmowe pozy ( czyli pozycje) swordfish1@o2.pl

aaa..i faktycznie..Adam i Ed rules:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones