PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37531}

Przystanek Alaska

Northern Exposure
7,7 29 595
ocen
7,7 10 1 29595
7,8 5
ocen krytyków
Przystanek Alaska
powrót do forum serialu Przystanek Alaska

Widziałem wszystkie odcinki dawno temu i nawet fajne były.
Ale ostatnio jak sie wziąłem drugi raz za oglądanie to nie mogłem wysedzieć i musiałem to przerwać.
Ale moje oczekiwania wobec filmu sa kilkukrotnie wyzsze niz kiedyś. PO obejrzeniu najlepszych dzieł w historii ten serialik jest pusty. Dziś taktuje kino jak sztukę.
Ale mówię obekrzałem międzyinnymi najlepszy filmy tarkovskiego, Bergmana, Feliniego, Kubricka, Kurosawy, Mizoguchiegi, Kobayashiego, Bunuela, Bressona, Kosturicy, Hitchocka, Antonioniego, Viscontiego, Eisensteina, Herzoga,Woody Allena,Yimou Zhanga,Kar-Wai Wonga,
Takeshi Kitano, Wildera, Wyllera, Capry, Kazaana,Cukora,Fritz Lang i innycj wielkich rezyserów oraz zobaczyłem wszystkie najlepsze kreacje najlepszych aktorów historii np:Jamesa Stewarta, marlona Brando, Pecka,Tracy Bogarta, Oliviera, Newmana, De Niro, Ala pacino,Hoffmana,Nicholsona, Katharine hepburn, Bette davis, Elizabeth taylor, Ingrid Berman,Vivien leigh, Grace kelly, Greer Garson, Deborah kerr i innych wielkich
Teraz dla mnie tasiemce nawet te dopracowane to kaszana i strata czasu





fenomenonumeroone

Brawo Jasiu !
Twoje porównanie klasyki filmowej z Alską bardzo mi się podobało.
To tak jak porównywać narty i Mercedesa.
Jedno i drugie złuży do przemieszczania się.
"Sztuka" filmowa niewiele Ci dała...

ocenił(a) serial na 10
arturnp

:-)

użytkownik usunięty
fenomenonumeroone

Właśnie ten "serialik" jak to nazywasz nie jest pusty i ma więcej do przekazania niż jakieś Zagubieni czy inne Prison Brake

ocenił(a) serial na 9
fenomenonumeroone

no to ładnie pojechałes po serialu który wg mnie jako jeden z nielicznych tego typu produkcji miał cos sensownego do przekazania szerokiej publice

fenomenonumeroone

Ale co sie go czepiacie? Ładnie sie pochwalił że zna dużo nazwisk :P A co do Przystanku, to jak na serial z taką liczbą odcinków i oglądalnością to jeden z najlepszych jakie znam. A takie porównania to moim zdaniem strata czasu :> Wszystko należy porównywać w odpowiednich segmentach, a nie jak już zauważył arturnp "narty z mercedesem" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones