PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37531}

Przystanek Alaska

Northern Exposure
7,7 29 598
ocen
7,7 10 1 29598
7,8 5
ocen krytyków
Przystanek Alaska
powrót do forum serialu Przystanek Alaska

błąd w opisie

ocenił(a) serial na 9

czy ktoś mógłby poprawić błąd w opisie serialu - otóż w Cicely mieszka nie 214, lecz 853 mieszkańców (w późniejszych odcinkach po narodzinach Mirandy pada liczba 854 mieszkańców).

ocenił(a) serial na 9
Bzyku

Musisz podać konkretne źródło (link) aby potwierdzić tą informację, a wtedy weryfikatorzy może to zmienią.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
fredka

Mnie żadne źródło nie byłoby potrzebne, bo pamiętam, że mieszkańców było ponad ośmiuset. Rzecz w tym, że weryfikatorzy nie mają możliwości poprawiania już zamieszczonych opisów. Tego rodzaju błędy należy zgłaszać na tym blogu: http://www.filmweb.pl/User?id=600573 [www.filmweb.pl/User?id=...] Zajmują się nimi administratorzy.

ocenił(a) serial na 9
Klee

Ojej, administratorzy, przepraszam za to przemianowanie ;) Wiedziałam, że należy to zgłosić na podanym blogu, ale wydawało mi się że źródło podać trzeba. Myślę, że nie każdy administrator będzie znał liczbę mieszkańców Cicely...

ocenił(a) serial na 10
fredka

Nie inaczej.

ocenił(a) serial na 9
Klee

ze źródłem będzie problem - bo opieram to na słowach padających w serialu - zwłaszcza z jednego z odcinków z okolic urodzenia Mirandy, kiedy to Chris w audycji radiowej mówił o narodzinach 854-ego mieszkańca.

Był też odcinek, w którym Fleischmann wymienił tę liczbę, dziwiąc się, że "ponad 800-set mieszkańców, a nie ma..." czegoś tam.

ocenił(a) serial na 10
Bzyku

Mnie, jak już pisałem, żadne źródło nie jest potrzebne. Ja jednak, jak już też pisałem, nie mam możliwości manipulowania już zamieszczonymi opisami. Tego rodzaju sprawy należy zgłaszać na blogu, do którego odsyłaem powyżej, nie zaś na forum danego filmu.

ocenił(a) serial na 9
Bzyku

"Był też odcinek, w którym Fleischmann wymienił tę liczbę, dziwiąc się, że "ponad 800-set mieszkańców, a nie ma..." czegoś tam"

A czy nie chodziło przypadkiem o brak Żydów w Cicely? ;) Fleischman potrzebował paru Żydów do odprawienia jakiejś ceremonii i szukali ich w miasteczku i okolicach po żydowsko brzmiących nazwiskach...? Tak mi się coś skojarzyło ;)

Pozdrawiam :)

Bzyku

to często przewijało sie w serialu, była też np scena kiedy Chris gadał z jakimś chłopakiem zakochanym w Shelly, Chris od razu wiedział o kogo chodzi bo jak powiedział tu mieszka tylko 800 coś mieszkańców, nie wiem skąd w opisie widnieje liczba 214, spory błąd :D

ocenił(a) serial na 9
Footix

A ja chyba wiem skąd ten błąd się wziął... Zwróćcie uwagę na opis serialu na film.org.pl

http://www.film.org.pl/prace/alaska/przystanek_alaska.html [www.film.org.pl/prace/a...]

fredka

troche stary temat ale cóż, ja zawsze pamiętałem o 214 miezkańcach, i tak też jest napisane na zdjęciu okładki pierwszego sezonu na stronie głównej serialu, na tabliczce z nazwą miasteczka, nie wiem skąd nagle się 800 wzięło

teddy_malone

Mieszkanców Cicely jest 214 + Joel a tym jakby "powiecie",że tak sie wyraże mało precyzyjnie jest te ponad 800. (Chyba)

ocenił(a) serial na 9
Michal_Aniol

W dzisiejszym odcinku na TVN7 pada liczba 607, a na koniec 615. To jest końcówka 6 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
Michal_Aniol

W dzisiejszym odcinku na TVN7 pada liczba 607, a na koniec 615. To jest końcówka 6 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
Bzyku

Bardzo lubie "przystanek alaska", ale... CO ZA RÓŻNICA ILE JEST MIESZKAŃCÓW CICELY? 214, 854 czy 600 iluśtam.
Szkoda, że najwięcej odpowiedzi jest właśnie pod tym tematem. To chyba nie najważniejsza rzecz w tym serialu, nie?
A mówiąc już o zmianach... wg mnie to najłatwiej byłoby w ogole wykasować liczbę mieszkańców w opisie.
Pewnie nawet ci, którzy kręcili PA nie za bardzo się tym przejmowali, zreszta liczba mieszkanców zawsze sie zmienia.
Ale nie bede tego zamieszczać na żadnym blogu - bo to kompletnie nieistotne, i nie wiem po co ta cała dyskusja...

ocenił(a) serial na 10
neshka

Scenarzyści najwyraźniej zapomnieli, co napisali na początku, bo liczba mieszkańców 2 razy się zmniejszała. Z resztą to nie jedyny błąd - Ed najpierw pisze na kompie a potem ma fobię i boi się komputerów, a dziadkowie Hollinga i RuthAnn nie wiadomo skąd się znali, skoro oboje pochodzili spoza Cicely...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones