PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37531}

Przystanek Alaska

Northern Exposure
7,7 29 595
ocen
7,7 10 1 29595
7,8 5
ocen krytyków
Przystanek Alaska
powrót do forum serialu Przystanek Alaska

Hej! W ostatniej telewizyjnej Gazecie Wyborczej podali, że od kwietnia będzie w TVN puszczany Przystanek (wszystkie odcinki) :-))))) Godzina wyświetlania jest dziwna - ok. 15 tej ale pracują nad tym. Mam pytanko - czy ktoś ma możliwość nagrywania tych na divXsie lub DVD??? Może byśmy się jakoś dogadali, bo na VHS to będzie ze 25 kaset... :-/ Pozdrawiam - Biorg

użytkownik usunięty
Biorg_Janusson

ja mam taka mozliwosc. moj mail dizzy3@o2.pl to sie dogadamy

użytkownik usunięty

dizzy ja tez bym chciała na DVD da sie załatwić?
kinot1@wp.pl

użytkownik usunięty

Hej!
Według informacji uzyskanych od TVN emisję rozpoczynają 21.4.2005... Godzinne odcinki będą wyświetlane codziennie (poniedziałek - piątek) o godzinie 14.35.. :-((((( Pora od czapy, ale może z czasem przeniosą to na "normalną" godzinę - prawdę mówiąc wolałbym to niż jakieś badziewne filmy czy ogłupiające teleturnieje...

Dizzy - wysłałem do Ciebie maila. Odezwij się!

Pozdrawiam
Biorg

użytkownik usunięty

hello,przczytałąm na forum,ze masz możliwośc nagrania "przystanku Alaska" na dvd.Może dałoby się jakoś ten filmik mi przesłać.Oczywiście dogadamy się co do tego mailowo;-) Pozdrawiam Migotka ,migotka11@wp.pl

ocenił(a) serial na 10
Biorg_Janusson

proponuje zasypac TVN meilami o zmianie godziny nadawania na jakaś wieczorną!!!
Pozdrawiam
DarekZ

użytkownik usunięty
dariusz_z

Właśnie wysłałem maila w tej sprawie do tvn.Film ma być emitowany od przyszłej środy o 14.35.Może warto interweniować w większej ilości osób to zmienią godzinę emisji na wieczorną!Pozdrawiam AdamT.

użytkownik usunięty
Biorg_Janusson

mi ta godzina pasuje bo z domu wychodze wieczorkiem a caly dzionek mam wolne

ocenił(a) serial na 9

a wiekszości ta pora nie pasuje, ja siedze na uczelni cały dzień, własnie jestem świerzo po napisaniu długiego mejla do stacji TVN z prośbą o zmiane emisji, najgorsze jest to że nawet jak zmienią to nie od razu, i pierwsze odcinki , jakże ważne, się przegapi

to pisałem ja, montek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones