PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37531}

Przystanek Alaska

Northern Exposure
7,7 29 598
ocen
7,7 10 1 29598
7,8 5
ocen krytyków
Przystanek Alaska
powrót do forum serialu Przystanek Alaska

Pamietam jak kiedys ogladalem pewien odcinek przystanku Alaska i z tego co pamietam Joel brał
w nim udział w wyborach (najprawdopodobniej na burmistrza) wygrał je z Hollingiem. Pmietam ze
przed oddawaniem glosow poprosil 3 albo 4 glosy zeby oddaly głosy na Hollinga zeby nie bylo mu
smutno. Doktor wygrał te wybory. Przypominacie sobie taki odcinek mozliwe ze cos pokrecilem
widzialem ten odcinek kilka lat temu wiec cos moglem pomieszac. Prosze o odpowiedz

ocenił(a) serial na 9
Proto92

to nie Joel wygrał wybory, on w nich nie startował. Wygrała jakaś kobieta, która się wkurzyła na Hollinga, że nie postawił znaku STOP przed jej domem, chociaż wiele lat temu obiecał. Jest to odcinek w 3 serii, gdzieś w połowie.

madamimadamk

obejrzałem ten odcinek i jest tak jak mowisz, ale pamietam (tak mi sie wydaje) jak Joel mowil do kilku osob zeby glosowali na Hollinga zeby mu nie bylo przykro. Pamietam ze wczesniej byla klotnia o postawiony płot na czyjejś działce. Możliwe ze pomylilem seriale mialem wtedy z 12 lat jak to ogladalem ale jestem w 90% przekonany ze to byl wlasnie przystanek alaska

ocenił(a) serial na 9
Proto92

kłótnia o płot była między Mauricem a jakimś gościem. Nie pamiętam konkretnie o co chodziło z płotem, ale przez to związek Maurice z Barbarą (tą policjantką) się zakończył, bo nie zaakceptowała faktu łamania prawa :)

madamimadamk

pamietasz moze chociaz w ktorym sezonie to bylo?

ocenił(a) serial na 9
Proto92

trzeci sezon, gdzieś między szóstym odcinkiem a piętnastym. na pewno nie później ani wcześniej:)

ocenił(a) serial na 8
Proto92

Sezon 3 odcinek 15 - Democracy in America

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones