PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37531}

Przystanek Alaska

Northern Exposure
7,7 29 578
ocen
7,7 10 1 29578
7,8 5
ocen krytyków
Przystanek Alaska
powrót do forum serialu Przystanek Alaska

Kto nie chciałbypowłóczyć się po Cicely, wstąpić na piwdo do Bricka...Ja też o tym od dzieciństwa marzyłam i...udało się :)
Przesyłam zdjęcia dzisiejszego Cicely. Materiał nie jest jakiś super, ale zawsze coś :D
Bardzo gorąco pozdrawiam innych alaskańskich świrów ;)

http://www.zygzakiem.pl/gallery.jsp?name=roslyn

ocenił(a) serial na 10
krakowianka

Dużo zostało z tamtych czasów. Może samochody na ulicach trochę nowsze, ludzie przychodzą i odchodzą, ale klimat pozostał Dzięki serdeczne. Świetne fotki. :)

filmowa_tasma

Bardzo się cieszę, że mogę przesłać choć odrobinę dzisiajszego "Przystanku Alaska" :) Szczerze powiem, że klimat w Roslyn jest niesamowity! Planowaliśmy spędzić tam jeden dzień,a zostaliśmy na 4...Nawet w Nowym Jorku, Miami, czy w Holyywood nie wybawiliśmy się tak jak w Bricku! To jest coś niesamowiteg. Bardzo, bardzo polecam wszystkim przystankowym fanom wybrać się tam przy okazji wizyty w USA. A! I najważniejsze - co roku w Roslyn jest zlot fanów i odwiedzimy aktorów. W tym roku po raz pierwszy ma przyjechać Flaishman i Maggie :D Link do stronki:
http://moosefest.org/

krakowianka

Wspaniała relacja. Chyba pierwszy raz w życiu komuś czegoś zazdroszczę. gratuluję wspaniałej podróży, mam nadzieje, że i mi sie uda

rzyc5

Bardzo, bardzo gorąco życzę żeby się udało :) A może my też powinniśmy zrobić zlot fanów Przystanku w Polsce? ;)

krakowianka

Czemu nie :d może istnieje a my o tym nie wiemy ;)

ocenił(a) serial na 10
krakowianka

A gdzie? :)

lucha

No właśnie nie wiem :D Jakieś propozycje? Czy może jednak jest i my nie wiemy? :)

ocenił(a) serial na 10
krakowianka

Zlot polskich fanów istnieje! :D http://www.nx.net.pl/viewforum.php?f=29&sid=d317df8d5786ec393d091865bd9162ff Zlot Łosi w Gliśnie ;)

Tina79

Nareszcie!!!Wielkie, wielkie dzięki :)))

ocenił(a) serial na 10
krakowianka

łoooł jaram się tymi zdjęciami :D bar Hollinga i radio Chrisa! super

karolina_ck

To jest niesamowite, że ta radiostacja tam nadal jest, a wszystko w środku nietknięte! Jakby czas stanął w miejscu :D Szkoda tylko, że Chrisa tam już nie ma.. ;)

ocenił(a) serial na 10
krakowianka

no właśnie te winyle i w ogóle... rozumiem, ze to tylko atrakcja turystyczna a nie działające radio. Może to i dobrze, bo cóż mogłoby zastąpić magiczne chrisowe audycje :]

ocenił(a) serial na 8
krakowianka

oj strasznie Ci zazdroszcze! wiem, że może nie ładnie o to pytać ale naprawdę chce kiedyś się tam udać i chciałbym wiedzieć ile wyniosła Cię ta podróż?

raphael1331

Podróż do Roslyn czy dookoła świata?

ocenił(a) serial na 8
krakowianka

ech, nie zwróciłem uwagi, że miałaś znacznie dłuższą wycieczkę :) chodziło mi o samą Alaskę, jak materialnie trzeba stać żeby się tam wybrać

raphael1331

Oj, Alaska jest bardzo droga - to chyba najdroższy ze stanów. My codziennie jedliśmy pizze, bo była najtańsza, a i tak średniego rozmiaru kosztowała nawet 26 dolarów :/ No niestety, tam prawie wszystko trzeba transportować z pozostałych stanów i potem takie ceny są... Lot chyba najlepiej kupić z Niemiec, bo to bardzo popularne miejsce wakacyjne Niemców i latem mają dodatkowe bezpośrednie loty. My żeby zaoszczędzić spaliśmy na Couchsurfingu (na Alasce rewelacyjnie działa - ludzie są ogromnie otwarci) i jeżdziliśmy stopem (też bez problemow). Ceny noclegów i alaskańskiego pociągu jakieś chore zupełnie... Nie wiem ile taka wyprawa mogłaby kosztować, ale podejrzewam, że jeśli się nie pokombinuje to nie mało :/

krakowianka

No proszę nawet lożę masońską tam mają w USA to chyba podstawa nawet na największych zadupiach. Juz wiemy co fleischman robil po pracy ;)

ocenił(a) serial na 9
krakowianka

Wow, a kiedyś szukałem tego wpisu...

ocenił(a) serial na 6
krakowianka

łaaaaaał. odwiedzić Alaskę - jedno z moich marzeń. zazdroszczę

ocenił(a) serial na 9
kryslav

Hmmm... O ile się nie mylę, to koleżanka nie była na Alasce, a w miejscowości Roslyn w stanie Waszyngton, gdzie nakręcono ten serial.

ocenił(a) serial na 6
marscorpio

a no to nie zazdroszczę

kryslav

Haha, to prawda Roslyn jest w stanie Waszyngton, a na Alasce byliśmy miesiąc wcześniej :)
http://zygzakiem.pl/gallery.jsp?name=magic-bus

krakowianka

Też byłem na Alasce w 2002 roku. Pracowałem w Parku Narodowym Denali. Cudowne miejsce.

ocenił(a) serial na 9
krakowianka

Świetne fotki :) wiem, że piszę po kilku latach, ale ten serial jest wiecznie żywy w pamięci :D. Pozdrawiam.

krakowianka

świetne zdjęcia, a co do wycieczki zazdroszczę :-)

ocenił(a) serial na 9
krakowianka

My również byliśmy. Aż nam się łezka w oku zakręciła ze wzruszenia. Oto nasza relacja: http://www.not-bornintheusa.com/2013/06/northern-exposure-czyli-przystanek.html

ocenił(a) serial na 10
krakowianka

Ależ zazdroszczę!!!

krakowianka

haha co za gość, gratulacje.

ocenił(a) serial na 9
krakowianka

zazdroszczę :)

krakowianka

Witam wszystkich. Wybieram się do Roslyn tego roku jak dostanę amerykańska wizę oczywiście. 27-27 Lipca odbędzie się zlot sympatyków tego serialu. Potem chciałbym pojechać do Los Angeles autobusem lub stopem. Szukam fana lub fanki Przystanku Alaska do wspólnej podróży, kogoś kto będzie równie podekscytowany taka wyprawą jak ja. Zainteresowane osoby proszę o kontakt. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
krakowianka

Ten materiał jest super.Niepowinienem...ale zazdroszcze.Coś wspaniałego.Uciec ...zostać.Dziękuje i pozdrawiam z serca.

blusior

I zostać... właśnie. Marzymy o tym, żeby jeszcze kiedyś móc tam wrócić :)

ocenił(a) serial na 10
krakowianka

Wybacz,że wprost spytam jakie biurokratyczne perypetie trzeba przejść,co mieć by wyjechać,jaki koszt przelotu,zakwaterowanie no tak na miesiąc, może 3 tygodnie..A na stałe?

blusior

Powiem szczerze, że nie wiem czy jest sens, żebym pisała, bo byliśmy tam... już prawie 10 lat temu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones