PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37531}

Przystanek Alaska

Northern Exposure
7,7 29 595
ocen
7,7 10 1 29595
7,8 5
ocen krytyków
Przystanek Alaska
powrót do forum serialu Przystanek Alaska

Wg mnie kultowy serial ktory na zawsze wpisal sie do kanonu seriali !!
Szkoda ze jeszcze w Polsce nikt nie wpadl zeby wydac na dvd wszystkie sezony z lektorem !!

ocenił(a) serial na 10
krokopck

dobrze ze nie mam takiego problemu bo mam wszystkie sezony na dvd :)

jacekk

no to jesteś szczęściarzem!
ja nie miałabym cierpliwości by nagrywać każdy odcinek!
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
dziewczynka_2

nie wiem jak inni ale ja nie musialem :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
krokopck

dla mnie razem z serialem Felicity to dwa najlepsze seriale jakie kiedykolwiek wyprodukowała telewizja .Pozdrawiam bardzo serdecznie

ocenił(a) serial na 10
tomekd74

najlepszy serial w historii telewizji :)

Olkowa

jeden z najlepszych seriali jakie widzialm! smieszny i mometami bardzo madry,uczacy,dobra gra aktorska,ladne widoki XD no i w koncu mam wielki sentymet (nie wiem czy tak to sie pisze ^^') do tego serialu :D ja daje mu 10/10

ocenił(a) serial na 10
Olkowa

Najlepszym serialem w historii tv był "Ja Klaudiusz" (bez dyskusji), drugim "Allo, Allo" (możliwa dyskusja), "Przystanek" jest na zaszczytnym III miejscu.

Współczesnych seriali nie oglądam, bo mi się niedobrze robi :(

krokopck

tEN SERIAL JEST POPROSTU SWIETNY!!!!!!! Jeden z moich ulubionych bardziej tylko lubie Greys Anatomy i Gotowe na wszystko

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
krokopck

Pamiętam ten serial, z czasów kiedy byłem jeszcze dzieckiem. TVP2 puszczała go w piątkowe wieczory [zapomniałem który to był rok, ale wtedy to było już dla mnie późno, i zaraz po serialu kładłem się spać :)].
Przed emisją zawsze był jakiś krótki wstęp autorstwa tej słynnej Pani prezenter, której akurat teraz nazwiska nie pamiętam :wstyd:.

Teraz, po tylu latach dalej robi na mnie niesamowicie pozytywne wrażenie, i każdy odcinek jest bez wątpienia dziełem kultowym, podejrzewam, ze byłoby tak samo nawet gdybym nie podchodził do niego z takim sentymentem, związanym z okresem dzieciństwa.

Z jednej strony smutno że już się skończył, że niczego nowego już nie przeżyjemy, ale przynajmniej o tyle dobrze że nikt nie próbuje na siłę go wskrzesić, po prostu dzieło zostało ukończone, i jest idealne z swojej formie, cokolwiek dodanego później byłoby już pomyłką.
Poza tym, ten serial oprócz gry aktorskiej, scenerii, zawdzięcza też dużo czasom w jakich powstał. Gdyby zaczęto go kręcić teraz - wyglądał by zupełnie inaczej...

Pozdrowienia dla wszystkich dobrych ludzi.

ocenił(a) serial na 9
krokopck

pamietam slynnego losia z czolowki serialu... jak to dobrze wrocic do lat dziecinstwa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones